Bezoekersstatistieken

Vandaag:

  • 164 unieke bezoeken
  • 330 pagina's geladen, 2 per bezoeker

Afgelopen 7 dagen:

  • 7069 unieke bezoeken, 1009.9 per dag
  • 8274 pagina's geladen, 1.2 per bezoeker

Afgelopen 4 weken:

  • 21784 unieke bezoeken, 778 per dag
  • 26082 pagina's geladen, 1.2 per bezoeker

MaandBezoekenPagina's
September 2019918214706
Augustus 201924948473
Juli 201925927833
Juni 201924747651
Mei 2019344734351
April 2019294411046
Maart 201922028165
Februari 201923409005
Oktober 20191500418270
Januari 201921637249
September 201826697650
Augustus 201815226232

Onze hulp is in de Naam van de HEERE, Die hemel en aarde gemaakt heeft.