Bezoekersstatistieken

Vandaag:

  • 14 unieke bezoeken
  • 25 pagina's geladen, 1.8 per bezoeker

Afgelopen 7 dagen:

  • 553 unieke bezoeken, 79 per dag
  • 1583 pagina's geladen, 2.9 per bezoeker

Afgelopen 4 weken:

  • 2894 unieke bezoeken, 103.4 per dag
  • 7729 pagina's geladen, 2.7 per bezoeker

MaandBezoekenPagina's
Juni 201917964897
Mei 2019344734351
April 2019294411046
Maart 201922028165
Februari 201923409005
Januari 201921637249
September 201826697650
Augustus 201815226232
Juli 201827468387
Juni 2018* 14066380
December 2018405310584
November 2018372413880

* Sinds 7 juni

Ook in de herfst des levens zal ons hart, bij smart of ongeval niet vrucht'loos op U bouwen.