Bezoekersstatistieken

Vandaag:

  • 6 unieke bezoeken
  • 6 pagina's geladen, 1 per bezoeker

Afgelopen 7 dagen:

  • 792 unieke bezoeken, 113.1 per dag
  • 2331 pagina's geladen, 2.9 per bezoeker

Afgelopen 4 weken:

  • 3819 unieke bezoeken, 136.4 per dag
  • 8548 pagina's geladen, 2.2 per bezoeker

MaandBezoekenPagina's
Juni 20204561616
Mei 202042949216
April 2020526210116
Maart 20201480021872
Februari 2020570110559
Januari 202043249358
September 2019918214706
Augustus 201924948473
Juli 201925927833
Juni 201924747651
Mei 2019344734351
April 2019294411046

Als dan de Zoon u vrijgemaakt heeft, zult u werkelijk vrij zijn.