Bezoekersstatistieken

Vandaag:

  • 178 unieke bezoeken
  • 210 pagina's geladen, 1.2 per bezoeker

Afgelopen 7 dagen:

  • 2163 unieke bezoeken, 309 per dag
  • 3091 pagina's geladen, 1.4 per bezoeker

Afgelopen 4 weken:

  • 17329 unieke bezoeken, 618.9 per dag
  • 23193 pagina's geladen, 1.3 per bezoeker

MaandBezoekenPagina's
September 2019918214706
Augustus 201924948473
Juli 201925927833
Juni 201924747651
Mei 2019344734351
April 2019294411046
Maart 201922028165
Februari 201923409005
December 201912861986
November 20192353930513
Oktober 20192262427345
Januari 201921637249

Onze hulp is in de Naam van de HEERE, Die hemel en aarde gemaakt heeft.