Bezoekersstatistieken

Vandaag:

  • 36 unieke bezoeken
  • 89 pagina's geladen, 2.5 per bezoeker

Afgelopen 7 dagen:

  • 898 unieke bezoeken, 128.3 per dag
  • 2002 pagina's geladen, 2.2 per bezoeker

Afgelopen 4 weken:

  • 41319 unieke bezoeken, 1475.7 per dag
  • 47628 pagina's geladen, 1.2 per bezoeker

MaandBezoekenPagina's
September 20212896534627
Augustus 2021406714899
Juli 202134385525
Juni 20212059023863
Mei 20211611120191
April 2021665511356
Maart 2021483810783
Februari 202138457093
Oktober 20212289426421
Januari 2021655612616
September 20201144215157
Augustus 202035207789

Vertrouw op de HEERE met heel je hart en steun op je eigen inzicht niet. Ken Hem in al je wegen, dan zal Hij je paden rechtmaken. (Spreuken 3:5 en 6)


Volgende kerkdiensten

Meer diensten >>