Bezoekersstatistieken

Vandaag:

  • 232 unieke bezoeken
  • 568 pagina's geladen, 2.4 per bezoeker

Afgelopen 7 dagen:

  • 500 unieke bezoeken, 71.4 per dag
  • 2634 pagina's geladen, 5.3 per bezoeker

Afgelopen 4 weken:

  • 2514 unieke bezoeken, 89.8 per dag
  • 8758 pagina's geladen, 3.5 per bezoeker

MaandBezoekenPagina's
April 201922678186
Maart 201922028165
Februari 201923409005
Januari 201921637249
September 201826697650
Augustus 201815226232
Juli 201827468387
Juni 2018* 14066380
December 2018405310584
November 2018372413880
Oktober 201819978321

* Sinds 7 juni

Ook in de herfst des levens zal ons hart, bij smart of ongeval niet vrucht'loos op U bouwen.