Bezoekersstatistieken

Vandaag:

  • 1 unieke bezoeken
  • 1 pagina's geladen, 1 per bezoeker

Afgelopen 7 dagen:

  • 2700 unieke bezoeken, 385.7 per dag
  • 4188 pagina's geladen, 1.6 per bezoeker

Afgelopen 4 weken:

  • 13966 unieke bezoeken, 498.8 per dag
  • 28560 pagina's geladen, 2 per bezoeker

MaandBezoekenPagina's
Mei 2024832421357
April 20241344118717
Maart 2024537910502
Februari 202431627102
Januari 202433837404
September 202340548067
Augustus 202329675071
Juli 202354707385
Juni 202327645110
Mei 2023955723430
April 202333477736
Maart 202331747275

En zij werden allen vervuld met de Heilige Geest (Handelingen 2:4)


Volgende kerkdiensten

Meer diensten >>