Bezoekersstatistieken

Vandaag:

  • 11 unieke bezoeken
  • 13 pagina's geladen, 1.2 per bezoeker

Afgelopen 7 dagen:

  • 1268 unieke bezoeken, 181.1 per dag
  • 4556 pagina's geladen, 3.6 per bezoeker

Afgelopen 4 weken:

  • 3852 unieke bezoeken, 137.6 per dag
  • 18603 pagina's geladen, 4.8 per bezoeker

MaandBezoekenPagina's
Mei 2022264216363
April 2022460010746
Maart 202238659411
Februari 202233146939
Januari 202245468991
September 20212896534627
Augustus 2021406714899
Juli 202134385525
Juni 20212059023863
Mei 20211611120191
April 2021665511356
Maart 2021483810783

Zie het Lam van God, Dat de zonde van de wereld wegneemt! (Johannes 2:29)


Volgende kerkdiensten

Meer diensten >>