Bezoekersstatistieken

Vandaag:

  • 25 unieke bezoeken
  • 27 pagina's geladen, 1.1 per bezoeker

Afgelopen 7 dagen:

  • 1235 unieke bezoeken, 176.4 per dag
  • 3109 pagina's geladen, 2.5 per bezoeker

Afgelopen 4 weken:

  • 6072 unieke bezoeken, 216.9 per dag
  • 9590 pagina's geladen, 1.6 per bezoeker

MaandBezoekenPagina's
September 202659498536
Augustus 20261223114793
Juli 20261406916767
Juni 2026968612528
Mei 20262091526785
April 2026983813214
Maart 20261570119106
Februari 20261031213391
Oktober 202633695889
Januari 20261414418109
September 20251333516339
Augustus 202570399792

Maar wanneer Die komt, de Geest van de waarheid, zal Hij u de weg wijzen in heel de waarheid.(Johannes 16:13)


Volgende kerkdiensten

Meer diensten >>