Bezoekersstatistieken

Vandaag:

  • 9 unieke bezoeken
  • 9 pagina's geladen, 1 per bezoeker

Afgelopen 7 dagen:

  • 799 unieke bezoeken, 114.1 per dag
  • 1714 pagina's geladen, 2.1 per bezoeker

Afgelopen 4 weken:

  • 3845 unieke bezoeken, 137.3 per dag
  • 7093 pagina's geladen, 1.8 per bezoeker

MaandBezoekenPagina's
Maart 202199
Februari 202138457093
Januari 2021655612616
September 20201144215157
Augustus 202035207789
Juli 202034187065
Juni 202040489644
Mei 202042949216
April 2020526210116
Maart 20201480021872
Februari 2020570110559
December 2020614511986

Het hart van de koning is in de hand van de HEERE als waterbeken, Hij neigt het tot alles wat Hem behaagt. (Spreuken 21:1)