Bezoekersstatistieken

Vandaag:

  • 12 unieke bezoeken
  • 16 pagina's geladen, 1.3 per bezoeker

Afgelopen 7 dagen:

  • 1005 unieke bezoeken, 143.6 per dag
  • 2389 pagina's geladen, 2.4 per bezoeker

Afgelopen 4 weken:

  • 22371 unieke bezoeken, 799 per dag
  • 26383 pagina's geladen, 1.2 per bezoeker

MaandBezoekenPagina's
Januari 202026155249
September 2019918214706
Augustus 201924948473
Juli 201925927833
Juni 201924747651
Mei 2019344734351
April 2019294411046
Maart 201922028165
Februari 201923409005
December 20192467129047
November 20192353930513
Oktober 20192262427345

Onze hulp is in de Naam van de HEERE, Die hemel en aarde gemaakt heeft.