Bezoekersstatistieken

Vandaag:

  • 663 unieke bezoeken
  • 863 pagina's geladen, 1.3 per bezoeker

Afgelopen 7 dagen:

  • 1977 unieke bezoeken, 282.4 per dag
  • 3790 pagina's geladen, 1.9 per bezoeker

Afgelopen 4 weken:

  • 4325 unieke bezoeken, 154.5 per dag
  • 9530 pagina's geladen, 2.2 per bezoeker

MaandBezoekenPagina's
Februari 202039267490
Januari 202043249358
September 2019918214706
Augustus 201924948473
Juli 201925927833
Juni 201924747651
Mei 2019344734351
April 2019294411046
Maart 201922028165
Februari 201923409005
December 20192467129047
November 20192353930513

Wat baat het een mens heel de wereld te winnen en zichzelf te verliezen of zelf schade te lijden? (Lukas 9:25)