Bezoekersstatistieken

Vandaag:

  • 48 unieke bezoeken
  • 72 pagina's geladen, 1.5 per bezoeker

Afgelopen 7 dagen:

  • 604 unieke bezoeken, 86.3 per dag
  • 1458 pagina's geladen, 2.4 per bezoeker

Afgelopen 4 weken:

  • 2755 unieke bezoeken, 98.4 per dag
  • 5362 pagina's geladen, 1.9 per bezoeker

MaandBezoekenPagina's
Augustus 20226521530
Juli 202230425899
Juni 202230207028
Mei 2022438721305
April 2022460010746
Maart 202238659411
Februari 202233146939
Januari 202245468991
September 20212896534627
Augustus 2021406714899
Juli 202134385525
Juni 20212059023863

Zie het Lam van God, Dat de zonde van de wereld wegneemt! (Johannes 2:29)


Volgende kerkdiensten

Meer diensten >>