Bezoekersstatistieken

Vandaag:

  • 121 unieke bezoeken
  • 173 pagina's geladen, 1.4 per bezoeker

Afgelopen 7 dagen:

  • 874 unieke bezoeken, 124.9 per dag
  • 1478 pagina's geladen, 1.7 per bezoeker

Afgelopen 4 weken:

  • 4545 unieke bezoeken, 162.3 per dag
  • 8282 pagina's geladen, 1.8 per bezoeker

MaandBezoekenPagina's
Januari 202230585877
September 20212896534627
Augustus 2021406714899
Juli 202134385525
Juni 20212059023863
Mei 20211611120191
April 2021665511356
Maart 2021483810783
Februari 202138457093
December 202151029839
November 2021634812682
Oktober 20212432530104

Zie het Lam van God, Dat de zonde van de wereld wegneemt! (Johannes 2:29)


Volgende kerkdiensten

Meer diensten >>