Bezoekersstatistieken

Vandaag:

  • 56 unieke bezoeken
  • 263 pagina's geladen, 4.7 per bezoeker

Afgelopen 7 dagen:

  • 585 unieke bezoeken, 83.6 per dag
  • 2039 pagina's geladen, 3.5 per bezoeker

Afgelopen 4 weken:

  • 2274 unieke bezoeken, 81.2 per dag
  • 6836 pagina's geladen, 3 per bezoeker

MaandBezoekenPagina's
Augustus 201921296478
Juli 201925927833
Juni 201924747651
Mei 2019344734351
April 2019294411046
Maart 201922028165
Februari 201923409005
Januari 201921637249
September 201826697650
Augustus 201815226232
Juli 201827468387
Juni 2018* 14066380

* Sinds 7 juni

Onze hulp is in de Naam van de HEERE, Die hemel en aarde gemaakt heeft.