Bezoekersstatistieken

Vandaag:

  • 202 unieke bezoeken
  • 389 pagina's geladen, 1.9 per bezoeker

Afgelopen 7 dagen:

  • 482 unieke bezoeken, 68.9 per dag
  • 1209 pagina's geladen, 2.5 per bezoeker

Afgelopen 4 weken:

  • 2730 unieke bezoeken, 97.5 per dag
  • 5425 pagina's geladen, 2 per bezoeker

MaandBezoekenPagina's
September 2022599410269
Augustus 2022337912035
Juli 202230425899
Juni 202230207028
Mei 2022438721305
April 2022460010746
Maart 202238659411
Februari 202233146939
December 2022345707
November 202232546542
Oktober 202234887742
Januari 202245468991

Want er zal een Twijgje opgroeien uit de afgehouwen stronk van Isai, en een Loot uit zijn wortels zal vrucht voortbrengen. (Jesaja 11:1)


Volgende kerkdiensten

Meer diensten >>