Bezoekersstatistieken

Vandaag:

  • 498 unieke bezoeken
  • 1227 pagina's geladen, 2.5 per bezoeker

Afgelopen 7 dagen:

  • 1728 unieke bezoeken, 246.9 per dag
  • 2843 pagina's geladen, 1.6 per bezoeker

Afgelopen 4 weken:

  • 14246 unieke bezoeken, 508.8 per dag
  • 20557 pagina's geladen, 1.4 per bezoeker

MaandBezoekenPagina's
April 20209552039
Maart 20201480021872
Februari 2020570110559
Januari 202043249358
September 2019918214706
Augustus 201924948473
Juli 201925927833
Juni 201924747651
Mei 2019344734351
April 2019294411046
Maart 201922028165
Februari 201923409005

Vertrouw op de HEERE en doe het goede.
(Psalm 37 : 3)