Bezoekersstatistieken

Vandaag:

  • 11 unieke bezoeken
  • 16 pagina's geladen, 1.5 per bezoeker

Afgelopen 7 dagen:

  • 814 unieke bezoeken, 116.3 per dag
  • 1735 pagina's geladen, 2.1 per bezoeker

Afgelopen 4 weken:

  • 3329 unieke bezoeken, 118.9 per dag
  • 7643 pagina's geladen, 2.3 per bezoeker

MaandBezoekenPagina's
September 20201144215157
Augustus 202035207789
Juli 202034187065
Juni 202040489644
Mei 202042949216
April 2020526210116
Maart 20201480021872
Februari 2020570110559
December 2020319587
November 202043499426
Oktober 202037187732
Januari 202043249358

Het hart van de koning is in de hand van de HEERE als waterbeken, Hij neigt het tot alles wat Hem behaagt. (Spreuken 21:1)