Bezoekersstatistieken

Vandaag:

  • 71 unieke bezoeken
  • 172 pagina's geladen, 2.4 per bezoeker

Afgelopen 7 dagen:

  • 9595 unieke bezoeken, 1370.7 per dag
  • 10807 pagina's geladen, 1.1 per bezoeker

Afgelopen 4 weken:

  • 12086 unieke bezoeken, 431.6 per dag
  • 16812 pagina's geladen, 1.4 per bezoeker

MaandBezoekenPagina's
Mei 2021966610979
April 2021665511356
Maart 2021483810783
Februari 202138457093
Januari 2021655612616
September 20201144215157
Augustus 202035207789
Juli 202034187065
Juni 202040489644
Mei 202042949216
April 2020526210116
Maart 20201480021872

9. Daarom heeft God Hem ook bovenmate verhoogd en heeft Hem een Naam geschonken boven alle naam, 10. opdat in de Naam van Jezus zich zou buigen elke knie van hen die in de hemel en die op de aarde en die onder de aarde zijn, 11. en elke tong zou belijden dat Jezus Christus de Heere is, tot heerlijkheid van God de Vader. (Filippenzen 2)


Volgende kerkdiensten

Meer diensten >>