Bezoekersstatistieken

Vandaag:

  • 21 unieke bezoeken
  • 23 pagina's geladen, 1.1 per bezoeker

Afgelopen 7 dagen:

  • 533 unieke bezoeken, 76.1 per dag
  • 974 pagina's geladen, 1.8 per bezoeker

Afgelopen 4 weken:

  • 3354 unieke bezoeken, 119.8 per dag
  • 5411 pagina's geladen, 1.6 per bezoeker

MaandBezoekenPagina's
Juli 202132705272
Juni 20212059023863
Mei 20211611120191
April 2021665511356
Maart 2021483810783
Februari 202138457093
Januari 2021655612616
September 20201144215157
Augustus 202035207789
Juli 202034187065
Juni 202040489644
Mei 202042949216

En Hij zei tegen hen: Komt u zelf mee naar een eenzame plaats, alleen, en rust wat uit. (Markus 6:31)


Volgende kerkdiensten

Meer diensten >>