Bezoekersstatistieken

Vandaag:

  • 10 unieke bezoeken
  • 12 pagina's geladen, 1.2 per bezoeker

Afgelopen 7 dagen:

  • 622 unieke bezoeken, 88.9 per dag
  • 1321 pagina's geladen, 2.1 per bezoeker

Afgelopen 4 weken:

  • 11352 unieke bezoeken, 405.4 per dag
  • 15044 pagina's geladen, 1.3 per bezoeker

MaandBezoekenPagina's
September 20201128414786
Augustus 202035207789
Juli 202034187065
Juni 202040489644
Mei 202042949216
April 2020526210116
Maart 20201480021872
Februari 2020570110559
Januari 202043249358
September 2019918214706
Augustus 201924948473
Juli 201925927833

Als dan de Zoon u vrijgemaakt heeft, zult u werkelijk vrij zijn.